Inres prináša revolúciu v tom, čo je možné v remarketingu. Zabudnite na obyčajný remarketing cez AdWords a dokonca aj na starý dobrý "dynamický" remarketing. Spustili sme totiž novú technológiu, ktorá (konečne) rozvinie vašu remarketingovú fantáziu v naplno. Prečo? Pretože dokáže čokoľvek, čo si vymyslíte! Neveríte? Vyskúšajte nás! Najkreatívnejší nápad odmeníme 10% zľavou na celý minutý kredit za prvý mesiac kampane! Možno to vyhráte práve Vy :-)

Dynamický remarketing? Nie, nie, ten je zložitý, zväzujúci, obmedzený šablónami, exportami dát... Máme niečo oveľa lepšie!

Urobte všetko podľa seba tak, ako si predstavujete! INRES prináša možnosť ukladania dynamických dát bez obmedzení - akékoľvek chcete. Tieto dáta vám následne premietne do prostredia vašich html5 kreatív, kde s nimi môžete ľubovoľne pracovať. Čo si totiž uložíte do INRESu, to si nájdete k dispozícii vo vašej kreatíve. Je to tak jednoduché!

Znie to zložito? Ale nie je. , pozritePozrite sa na príklady, čo dokážete od teraz s INRESom urobiť.

Príklad: banka

Používateľ príde na stránku banky z vašej kampane. Hrá sa s kalkulačkou hypotéky, ale potom odíde preč bez spustenia call to action. Čo ste urobili doteraz? Spustili remarketing kampaň na hypotéku. Co môžete odteraz? Osloviť používateľa priamo kalkulačkou, a to v stave, v akom ju nechal, vrátane vyplnenej sumy hypotéky, dĺžky splácania v rokoch a ďalších parametrov. Alebo mu otvorte banner: Vaša hypotéka na 145.000 eur na 25 rokov vás u nás stále čaká. Teraz so zvýhodneným úrokom! Zistite viac!

A to všetko pomocou INRESu za niekoľko klikov, extrémne rýchlo, jednoducho a pohodlne.

Príklad: automobilka

Používateľ si vyplní konfigurátor vozidla - výbavu, farbu, disky, doplnky... Potom odíde a nenechá na seba kontakt. Doteraz ste na neho spustili remarketing, maximálne na ten daný model. A odteraz? Ukážete mu na banneri presne jeho auto. Na chlp rovnako, ako si ho vysníval. V rovnakej farbe, s rovnakými diskami a výbavou. A k nemu napríklad napíšete v animácii: Váš vysnívaný model v červenej metalíze vás stále čaká v našom showroome a teraz aj s 5% zľavou, ak kliknete sem. Prípadne mu napíšete presnú cenu, aká mu vyšla z konfigurátora spolu s minimálnou mesačnou splátkou leasingu. Fantázii sa medze už naozaj nekladú!

A čo je najlepšie, skutočne to nie je nič zložité. Nasadíte remarketing kód, podobne ako doteraz, a kreatívna agentúra dodá kreatívu podľa jednoduchých špecifikácií. Žiadne extra náklady navyše!

Teraz to najdôležitejšie. Koľko to v INRESe stojí? Jednoducho nič. Neúčtujeme žiadne fixné ani variabliné poplatky navyše, žiadne poplatky za DMP, či pomoc s nastavením!

Stačí ak kontaktujete nášho veselého kolegu Martina na čísle 0904 133 643‬. Prípadne mu môžete napísať email na martin.gazi@inres.sk. Zvolili sme ho, lebo už nemá vlasy, ktoré by si vytrhal a teší sa na všetky zvedavé otázky :-)

Prihlásiť sa do INRESu